Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

01/04/2020 17:35

Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje

Rozë

Gazeta Express

01/04/2020 17:35

Morena Taraku po sot feston ditëlindjen.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, sot e ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta, si nga familja, shoqëria, kolegët e fansat.

Mirëpo nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe dhuratat e ndryshme e që bazuar në disa postime që i ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, shihet se janë të shtrenjta.

Morena këtë ditëlindje po e feston e rrethuar me njerëz të dashur ndërsa në anën tjetër jeta e saj private është në fokus të veçantë.