Morena, si zakonisht shkëlqen në çdo dalje të saj - Gazeta Express
string(48) "morena-si-zakonisht-shkelqen-ne-cdo-dalje-te-saj"

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 23:58

Morena, si zakonisht shkëlqen në çdo dalje të saj

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 23:58

Morena Taraku është shfaqur me stil në njërën prej daljeve të saj të zakonshme

Bukuroshja kosovare, e cila e kaloi festat e fundvitit në metropolin turk Stamboll, kësaj radhe ka zgjedhur për t’u shfaqur stilin e saj.

E veshur me xhinse dhe me një bluzë të shkurtër që tregon belin e saj si dhe një xhaketë të lëkurës dhe një grim të lehtë, e shfaq bukuroshen kosovare me stil edhe në daljet e saj të thjeshta.

Kujtojmë se Morena ishte aktive gjatë tërë ditëve të ndërrimit të motmotëve, duke postuar foto për fansat e saj në Instagram. /GazetaExpress/