Morena s'i lënë vend imagjinatës, zhvishet e tëra - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 19:31

Morena s’i lënë vend imagjinatës, zhvishet e tëra

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 19:31

Bukuroshja dhe modelja kosovare Morena Taraku është zhveshur e tëra para aparatit

Ajo është njëra prej bukuroshëve kosovare më aktive nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe, Morena Taraku ka vendosur që ta nxeh rrjetin me një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Morena në këtë foto sapo ka dalur nga pishina derisa ka të veshura bikine të poshtme lart ajo mbulon gjoksin e saj me duar.

Kujtojmë se për herë të fundit Morena është parë në një klip të reperit Ledri Vula. Saktësisht në klipin e këngës “Don Mo”. /GazetaExpress/