Morena shfaq fundshpinën, e përcjellë atë me një zemër të thyer - Gazeta Express
string(62) "morena-shfaq-fundshpinen-e-percjelle-ate-me-nje-zemer-te-thyer"

Morena shfaq fundshpinën, e përcjellë atë me një zemër të thyer

Yjet

Gazeta Express

20/03/2023 22:21

Spektakli Big Brother VIP Kosova dhe Big Brother VIP Shqipëria ka bërë që vëmendja të jetë më e madhe tek banorët në këto dy shtëpi

Por, Morena ka një mënyrë për të joshur fansat e saj duke postuar foto provokative në Instagramin e saj.

Lexo Edhe:

E tillë është edhe fotoja e saj në Instagram ku bukuroshja dhe këngëtarja kosovare shfaq fundshpinën e saj dhe tregon asetet e saj seksi.

E këtë foto ajo e ka përshkruar me një emotikon me “zemër të thyer”. /GazetaExpress/