Morena nuk është më modele e kolme - Gazeta Express
string(34) "morena-nuk-eshte-me-modele-e-kolme"

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 22:47

Morena nuk është më modele e kolme

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 22:47

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është shfaqur shumë më e dobësuar së sa më parë në fotot e fundit

E njohur për format e saj më të kolme, Morena Taraku si duket ka vendosur që të humbet edhe më shumë kilogram dhe të shfaqet si një modele e pasarelave të modës.

Lexo Edhe:

Morena, deri më tani më shumë ka qenë e njohur si fotomodele ku në disa foto ajo është shfaqur më në peshë dhe ka treguar format e saj më të kolme.

Por, në fotot e fundit Morena shihet se ka humbur shumë më shumë kilogram dhe është gati që të jetë edhe një modele ashtu si janë shumica e modelëve.

A do ta shohim Morenën në ndonjë pistë mode në Paris apo Milano – kjo mbetet të shihet. /GazetaExpress/