Morena një bukuroshe në formë sirene edhe e veshur - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 20:57

Morena një bukuroshe në formë sirene edhe e veshur

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 20:57

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare Morena Taraku nuk ka harruar që të jetë aktive edhe gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare, e cila është përfolur për një lidhje me një këngëtarë turk nga mediat e Stambollit, sot ka ardhur paksa me ndryshe.

Lexo Edhe:

Ajo ka veshur një fustan të bukur ngjyrë të verdhë, i dizajnuar me dizajn të kaftë, i cili thekson vijat e saj të trupit, derisa lart ka të veshur edhe një xhaketë.

Kosovarja e ka përcjellë këtë veshje edhe me aksesorë vathë dhe unaza në gisht derisa ka të vendosur grim ditorë. /GazetaExpress/