Morena niset e përlotur nga Stambolli në Shqipëri - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 19:25

Morena niset e përlotur nga Stambolli në Shqipëri

Ballina

Gazeta Express

03/12/2019 19:25

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku nuk është duruar dhe është nisur sot për në Shqipëri për ta parë gjendjen vet të qytetit të Durrësit

Këngëtarja, e cila karrierën e saj është duke e zhvilluar nga Stambolli i Turqisë dhe jo në trojet shqiptare, ka paralajmëruar nëpërmes një foto në Instagram se do të udhëtojë për në Tiranë dhe mandej tek qyteti i prekur nga tërmeti, Durrësi me rrethinat e tij.

View this post on Instagram

DO TAKOHEMI ATJE ??

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

“Do të takohemi atë”, ka shkruar ajo poshtë një fotografie e ku duket e pikëlluar,

Kujtojmë se edhe Morana kishte deklaruar se e ka ndihmuar materialisht Shqipërinë për zonat e prekura nga tërmeti, duke dhuruar edhe para për personat e prekur nga kjo fatkeqësi në Shqipëri, që ndodhi një javë më parë. /GazetaExpress/