Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin - Gazeta Express

Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 22:36

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka ndërruar stilin e saj duke u bërë biondinë

E ky stil është duke i pëlqyer bukuroshes kosovare e cila është duke e shijuar atë në çdo sekond të saj.

Ajo është shfaqur sot gjatë xhirimit të një reklame në Turqi e ku në një moment në një video ajo e tund edhe gjoksin e saj.

Morena, për momentin është shumë aktive në rrjetet sociale derisa vazhdimisht thotë se është duke punuar edhe për këngë të reja që pritet t’i lansojë gjatë këtij viti. /GazetaExpress/