Morena ndërron destinacion, shkon në Paris - Gazeta Express
string(41) "morena-nderron-destinacion-shkon-ne-paris"

Morena ndërron destinacion, shkon në Paris

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 21:18

Modelja dhe këngëtarja kosovare, Morena Taraku ka ndërruar destinacion

Bukuroshja kosovare është parë në Paris, teksa ka pozuar me stil në një restorant luksoz.

Lexo Edhe:

Kujtojmë së Morena kohëve të fundit vazhdimisht ka jetuar në Turqi, ku besohet se ka hapur edhe një biznes të sajin atje.

Por, në aspektin muzikorë Morena nuk ka lansuar ndonjë këngë për këtë vit dhe nuk dihet a do ta bëjë deri në fund të tij. /GazetaExpress/