Morena me një video tepër të nxehtë në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:18

Morena me një video tepër të nxehtë në Instagram

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:18

Këngëtarja Morena Taraku ka treguar edhe  njëherë se është njëra prej vajzave më të bukura në Kosovë

Bukuroshja kosovare ka postuar një video në rrjetet sociale e ku është e veshur me bikine.

Lexo Edhe:

Morena ka treguar se sa është e bukur dhe se nga ajo që mund të shihet se edhe pa përdorur fotoshop ka linja të nxehta trupore.

Këngëtarja ka qenë në fokus këtë javë edhe të mediave turke, ku është thënë se ka filluar një lidhje të re dashurie. /GazetaExpress/