Morena, kjo “dashnore grabitqare” - Gazeta Express
string(30) "morena-kjo-dashnore-grabitqare"

Morena, kjo “dashnore grabitqare”

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 23:12

Morena Taraku e ka ndezur Instagramin me fotot e fundit

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku e ka ndezur Instagramin me një set të ri fotosh që ka postuar sonte.

E veshur me një veshje transparente, ku Morena ekspozon të pasmet e saj derisa ka edhe një thënie interesante poshtë këtyre fotografive.

“Dashnore grabitqare”, ka shkruar poshtë fotografive ajo. /GazetaExpress/