Morena edhe në paraqitje të zakonshme tregon pak nga luksi i saj - Gazeta Express
string(64) "morena-edhe-ne-paraqitje-te-zakonshme-tregon-pak-nga-luksi-i-saj"

Morena edhe në paraqitje të zakonshme tregon pak nga luksi i saj

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:52

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku ka pasur një paraqitje interesante sonte

Edhe pse e veshur me një veshje të zakonshme, xhinse të modës dhe një pallto sportive, Morena në një moment nuk lejon që të mos tregoj pak nga jeta luksoze që bën.

Lexo Edhe:

Fillimisht ajo paraqitet në një vend që duket si restorant me një pamje të bukur nga deti teksa mban disa xhevahire në duar.

Mandej ajo shfaqet në një butik me këpucë dhe tek më vonë Morenën e shohim në makinën luksoze të saj ku afër ajo e ka edhe një iMac. /GazetaExpress/