Morena defilon me këngën “i dashuri imë”, a po e zyrtarizon lidhjen - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 21:23

Morena defilon me këngën “i dashuri imë”, a po e zyrtarizon lidhjen

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 21:23

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare, Morena Taraku ka qenë objekt i mediave turke kohëve të fundit

Ajo është thënë se ka filluar një lidhje të re me këngëtarin 43 vjeçar turk, Berdan Mardini.

Lexo Edhe:

Fillimisht ajo ka postuar disa fotografi në instastory kurse sonte ka vendosur për ta postuar edhe një video ku ka të veshur një fustan të verdhë.

E gjersa ajo zbret shkallëve duke treguar fundshpinën dhe të pasmet e saj seksi, në prapavijë është e lëshuar kënga “My Love” e Inez.

A është ky një paralajmërim i saj për lidhjen e saj të re me Merdanin, mbetet të shihet. /GazetaExpress/