Morata në Barcelonë, Vlahovic në Juventus - Gazeta Express
string(40) "morata-ne-barcelone-vlahovic-ne-juventus"

Sport

Gazeta Express

25/01/2022 15:00

Me i fundit

Morata në Barcelonë, Vlahovic në Juventus

Sport

Gazeta Express

25/01/2022 15:00

Vlahovic është shumë afër transferimit në Juventus.

Sipas mediave italiane, transferimi do t’i kushtojë zonjës së vjetër nga 60 deri në 70 milionë euro.

Lexo Edhe:

Blerja e Vlahovic do t’i hapte rrugë largimit të Alvaro Moratas.

Ish sulmuesi i Real Madridit është i ngazëllyer me interesimin e Xavi Hernandez që e do te Barcelona.

Madje, “El Chiringuito” raporton se bisedimet mes klubit e përfaqësuesve të lojtarit nuk janë ndalur asnjëherë gjatë janarit dhe gjasat janë shumë të mira që Morata të luajë në “Camp Nou” pjesën e mbetur të sezonit. /Gazeta Express/