Monika tregon se a flet sot me Ilirin dhe Sabianin - Gazeta Express
string(50) "monika-tregon-se-a-flet-sot-me-ilirin-dhe-sabianin"

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2022 22:43

Monika tregon se a flet sot me Ilirin dhe Sabianin

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2022 22:43

Monika Lubonja është njëra nga ish banorët e edicionit të parë në “BBV”.

Edhe pse ky reality-show ka mbaruar muaj më parë, Monika, vazhdon e komentohet ende në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Pjesë e kësaj të premte në emisionin “Mirage” ishte pikërisht, Monika Lubonja.

Për “Mirage” ajo rrëfeu rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së “BBV”.

Përtej kësaj Monika ka zbuluar raportin që ka ajo me Ilirin dhe Sabianin tashmë kur “Big Brother VIP” ka mbaruar.

Për ta kuptuar se a flet sot Monika me Ilrin dhe Sabianin ndiqeni materialin më poshtë:

Klikoni këtu për video