Monika dhe Arjola “lazdrohen” pak në suitën e Big Brother, kush janë valltarët që i vizituan - Gazeta Express
string(89) "monika-dhe-arjola-lazdrohen-pak-ne-suiten-e-big-brother-kush-jane-valltaret-qe-i-vizituan"

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2021 19:53

Monika dhe Arjola “lazdrohen” pak në suitën e Big Brother, kush janë valltarët që i vizituan

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2021 19:53

Arjola dhe Monika kanë qenë dy banorët që kanë jetuar në suitë së paku për sonte

Të dy gratë duket se janë duke kaluar shumë mirë, derisa për një moment ato janë parë duke bërë skena të nxehta në xhakuzi.

Lexo Edhe:

Ajo që shihet është Monika e cila derisa ka hyrë në xhakuzi ka filluar që të bëjë lëvizje erotike.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Por, nuk ka mjaftuar me kaq.

Në suitë janë futur edhe dy meshkuj, Ilir me Meridianin në formën e dy valltarëve ekzotik.

Kujtojmë se kjo dhomë do të jetë mikpritëse e një çifti tjetër të Big Brother.

E më së shumti pritet nga teleshikuesit se si do të kalojnë në të Beatrix dhe Donalld e po ashtu edhe DJ Dagz me Einxhell. /GazetaExpress/