Momenti kur Yll Limani për pak e djeg dorën në koncert, kështu reagoi - Gazeta Express
string(68) "momenti-kur-yll-limani-per-pak-e-djeg-doren-ne-koncert-keshtu-reagoi"

Rozë

Gazeta Express

30/07/2022 9:47

Momenti kur Yll Limani për pak e djeg dorën në koncert, kështu reagoi

Rozë

Gazeta Express

30/07/2022 9:47

Këngëtarit Yll Limani i ka ndodhur një incident gjatë një koncerti.

Derisa Ylli ka qenë duke performuar në skenë e kanë “pushtuar” flakët. Siç duket dhe në video Ylli ka qenë shumë afër pasi ka tentuar të afrohej tek publiku.

Lexo Edhe:

Edhe pse duket se është trembur pak, Ylli nuk ka pësuar djegie dhe e ka marrë situatën me shumë sportivitet duke shkruar krahas videos së tij në InstaStory, “Shpëtuam”.

Më herët, Ylli në një intervistë, ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale, por duke u ndalur dhe te pasiguritë e tij.

“Kam pasiguri. Kam pasiguri si dukem, kam pasur pasiguri duke u rritur.‘Body insecurities’, jo t’i kem krahët e gjerë, të kem ‘six pack’ (muskuj barku), të shkoj në palestër. Kur atë pasiguri e shndërron në motivacion për të qenë më i shëndetshëm, je më i shëndetshëm edhe mendërisht”, ka rrëfyer Ylli.