Momenti kur Jada Pinkett Smith qeshi pasi Will goditi Chris Rock - Gazeta Express
string(64) "momenti-kur-jada-pinkett-smith-qeshi-pasi-will-goditi-chris-rock"

Momenti kur Jada Pinkett Smith qeshi pasi Will goditi Chris Rock

TV/Film

Gazeta Express

31/03/2022 20:57

Jada Pinkett Smith qeshi kur Will Smith e sulmoi Chris Rock në Oscars dhe pastaj ajo nënqeshi përsëri kur ai e mallkoi ai atë kur që tallej me alopecian e saj

Një video e re është shfaqur pas incidentit të Will Smith e Chris Rock në Oscars, ku Smith u ngjit në skenë dhe e goditi atë.

Lexo Edhe:

Jada Pinkett Smith shihet duke e shikuar Rock dhe buzëqesh kur ai tallet me përgjigjen.

Rock të mërkurën në mbrëmje tha gjatë shfaqjes se tij komike në Boston se ai ishte “ende duke analizuar” incidentit.

Ai në njëfarë forme i mohoi raportet se ka folur me Smith për shuplakën, duke thënë: Nuk kam biseduar me askënd.

Udhëheqësit e Akademisë thanë se ata kanë filluar procedurat disiplinore kundër Smith.

Aktori mund të suspendohet apo përjashtohet nga Akademia kur ata do ta mbajnë takimin e radhës më 18 prill. /GazetaExpress/