Momenti kur gjashtë truproja e shoqërojnë Putinin në WC - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/12/2019 14:32

Momenti kur gjashtë truproja e shoqërojnë Putinin në WC

Ballina

Gazeta Express

13/12/2019 14:32

Një video e publikuar nga mediat ruse, tregon momentin kur presidenti rus Vladimir Putin shoqërohet nga 6 truproja për në toalet.

Nga video shihet se si 6 persona sigurojnë se dyshemeja është e sigurtë dhe kjo ka ndodhur në Pallatin Elize në Paris.

Ai ka marrë pjesë në samitin e para pak ditësh lidhur me krizën në Ukrainë, pjesë e të cilit kanë qenë edhe presidenti francez Emmanuel Macron, Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti ukrainas, Vladimir Zelenski.

Six men accompany Vladimir Putin to the toilet in Paris summit

Get Started Receive Instant News On messenger: https://m.me/instantnewsonyoutube Six men accompany Vladimir Putin to the toilet in Paris summit Six men accompany Vladimir Putin to the toilet at Normandy-format summit in Paris. The men come out one by one and waited for the President of Russia to come out.