Momenti kur CR7 e rrëzon me top punëtoren e sigurimit - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/09/2021 18:21

Momenti kur CR7 e rrëzon me top punëtoren e sigurimit

Sport

Gazeta Express

15/09/2021 18:21

Goli i CR7 nuk mjaftoi që  Man United të dilte me pikë në fushën e Young Boys.

Si mos mjaftonte humbja, Ronaldos i ndodhi një incident.

Lexo Edhe:

Në momentin kur lojtarët po kryenin nxehmjen, Ronaldo godet pa dashje puntoren e sigurimit.

Por, numri 7 u tregua bujar dhe i shkroi pranë më pas për ta ngushëlluar madje në fund i dhuroi dhe fanellën.