Momenti i rrufesë sot në Tërstenik të Drenasit - Gazeta Express

Momenti i rrufesë sot në Tërstenik të Drenasit

Lajme

Gazeta Express

11/06/2021 15:46

Rrufeja ka goditur në Terstenik, të Drenasit gjatë ditës së sotme.

Në disa pjesë të Kosovës është duke mbajtur mot me reshje shiu, bubullima dhe rrufe.

Në Terstenik të Drenasit sot rrufeja ka goditur tokën. Atje një qytetar ka kapur pamjen e këtij momenti.

Fotografia është publikuar në ‘Meteobalkan’.