Molly shfaqet e lumtur me të dashurin në Greqi - Gazeta Express
string(46) "molly-shfaqet-e-lumtur-me-te-dashurin-ne-greqi"

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 22:03

Molly shfaqet e lumtur me të dashurin në Greqi

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 22:03

Molly Smith është shfaqur me bikine të masës së vogël teksa ka postuar disa fotografi me të dashurin e saj Callum Jones në Greqi – pasi që ai kishte pranuar se nuk “mund të ndahet nga biondja prej lidhjes së tyre”

Molly Smith është shfaqur provokative me bikine ku ka postuar foto të jashtëzakonshme nga pushimet e saj në Greqi të enjten.

Ylli i televizionit (28) ka ateruar në pushime në një resort luksoz me të dashurin e saj Callum Jones (26), i cili kohëve të fundit pranoi që “nuk mund të qëndrojnë asnjë ditë të ndarë” që prej së ata u takuan në Love Island dy vite më parë.

Ajo ka pozuar afër një pishine, ku Molly është dukur sensacionale dhe ka treguar trupin e saj të bukur. /GazetaExpress/