Moderatori i njohur njofton se do t'i bashkohet shtëpisë së famshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 13:49

Moderatori i njohur njofton se do t’i bashkohet shtëpisë së famshme

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 13:49

Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, ka thënë se të martën do të bëhet pjesë e shtëpisë së famshme në Shqipëri, shkruan Express.

Mamaqi ka publikuar një fotografi me modetoren e këtij emisioni, Arbana Osmanin, derisa ka kërkuar mbështetje në këtë aventurë.

Lexo Edhe:

“Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao”, ka shkruar Mamaqi.

Nuk dihet nëse ai vërtetë do të hyjë në shtëpi apo vetëm ka bërë shaka./Express