Modelja shqiptare fotosesion për revistën e njohur Maxim - Gazeta Express
string(56) "modelja-shqiptare-fotosesion-per-revisten-e-njohur-maxim"

Modelja shqiptare fotosesion për revistën e njohur Maxim

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 19:37

Revista e njohur për meshkuj, Maxim ka zgjedhur që ta prezantoj në faqet e saj modelen e njohur shqiptare, Tika Camaj

Maxim ka zgjedhur modelën shqiptare, Tika Camaj që të jetë si prezantuese e vajzës në bikine nga jeta në Monaco.

Lexo Edhe:

Këtë ata e kanë bërë duke postuar një fotosesion të Tikas në tri palë bikine.

View this post on Instagram

A post shared by MAXIM (@maximmag)

“Bukuroshja Tika Camaj e ndez atmosferën. Lexoni më shumë për këtë bukuroshe dhe karrierën e saj në Maxim.com”, shkruan ndër të tjera në paralajmërimin e tyre në Instagram kjo faqe.

Edhe Tika ka postuar një seri fotosh të këtij artikulli derisa ka treguar më shumë për karrierën e saj.

Kujtojmë se Tika vazhdon të jetë njëra prej modeleve të vetme shqiptare që ka pozuar në të brendshme edhe të shtëpisë së famshme të modës, Victoria Secret. /GazetaExpress/