Modelja mban premtimin, zhvishet pas fitores së Lazios - Gazeta Express

Modelja mban premtimin, zhvishet pas fitores së Lazios

Rozë

Gazeta Express

16/01/2021 10:16

Anna Falchi ashtu siç u zotua, pozoi lakuriq pas fitores së Lazios.

Aktorja dhe modelja Anna Falchi kishte premtuar të pozonte vetëm me maskë në fytyrë, në rast se Lazio e mund Romën.

Derbi i shumëpritur i Serie A është zhvilluar në stadiumin Olimpico të premtën në mbrëmje.

Lazio arriti të triumfojë në këtë ndeshje, andaj tifozja e flaktë e këtij ekipi, mbajti premtimin e dhënë për ndjekësit.

“Jam e gatshme të vendos vetëm maskë edhe në rast se rrjetet sociale do ta cenzuronin foton e time”, kishte thënë ajo.