Modelja e Victoria’s Secret shfaqet e jashtëzakonshme në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 21:40

Modelja e Victoria’s Secret shfaqet e jashtëzakonshme në bikine

Yjet

Gazeta Express

29/11/2021 21:40

Joy Corrigan ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme në veshje sportive derisa ka bërë një fotosesion në Los Angles

Modelja 26 vjeçare ka bërë një fotosesion për një fushatë për fitnes në Amerikë.

Lexo Edhe:

Gjatë fotosesionit ajo është parë me një stil të thjesht derisa ka shfaqur belin e saj dhe fundshpinën. /GazetaExpress/