Modelja e Victoria Secret mahnit me forma në St Barts - Gazeta Express
string(53) "modelja-e-victoria-secret-mahnit-me-forma-ne-st-barts"

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 19:24

Modelja e Victoria Secret mahnit me forma në St Barts

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 19:24

Devon Windsor ka treguar belin e saj dhe trupin teksa është shfaqur me bikine në shkëmbinj të St Barts

Ajo është e njohur për defilimet e saj për Victoria Secret.

Lexo Edhe:

Devon Windsor ka treguar edhe njëherë asetet e saj në bikine teksa është parë duke bërë poza të nxehta buzë shkëmbinjve të St Barts.

28 vjeçarja është dukur e mahnitshme teksa shijon diellin e Karaibeve dhe tregon asetet e saj në linjën e vet të bikineve. /GazetaExpress/