Modelja e njohur publikon videon e bashkëshortit lakuriq duke bërë dush - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/07/2020 16:00

Modelja e njohur publikon videon e bashkëshortit lakuriq duke bërë dush

Rozë

Gazeta Express

21/07/2020 16:00

Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer nga publiku.

Modelja shpesh herë ndan momente nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale, por së fundmi ka bërë shumë zhurmë, duke postuar një video, ku shihet bashkëshorti nudo duke bërë dush.

Chrissy është munduar të mbulojë me dorë pjesët intime të Johnit i cili nuk e ka mendjen dhe nuk e di se po filmohet nga partneria.

View this post on Instagram

ICYMI

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on