Modelja e kolme: Ejani në karantinë me mua - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 19:35

Modelja e kolme: Ejani në karantinë me mua

Rozë

Gazeta Express

23/03/2020 19:35

“Ejani në karantinë me mua?”, ylli i Love Island Anna Vakili ka shpërndarë një seri fotosh në të brendshme seksi derisa është parë duke u relaksuar në shtëpi.

Ajo po kalon ditët duke u argëtuar në vilën e saj luksoze në të brendshme.

Por, ajo është dukur në formë të mirë dhe derisa relaksohej në të brendshme ka bërë thirrje që të rrihet në shtëpi për shkak të koronavirusit.

Megjithatë, ish farmacistja 29 vjeçare i ka pyetur 1.2 milion me këtë foto seksi:

“A do të vini në karantinë me mua?”. /GazetaExpress/