Modelja e bikineve, shfaq belin e hollë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 22:20

Modelja e bikineve, shfaq belin e hollë

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 22:20

Më seksi së kurë! Modelja Kelly Gale ka treguar belin e saj të hollë derisa është shfaqur duke bërë palestër

Kelly Gale është e njohur për trupin e saj seksi dhe se ajo nuk turpërohet që të tregojë format e saj.

Këtë të premte, ylli i Victoria’s Secret ka treguar belin e saj të hollë dhe format e saj seksi.

Të gjitha këto ajo i ka treguar në një klip në Storie të Instagramit ku ajo ka treguar këto forma të saj. /GazetaExpress/