Modelja Dorina Gegiçi bën paraqitjen e parë për Philipp Lein - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/02/2020 23:38

Me i fundit

Modelja Dorina Gegiçi bën paraqitjen e parë për Philipp Lein

Rozë

Gazeta Express

24/02/2020 23:38

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi ka regjistruar të dielën paraqitjen e saj në sfilatën e njërës prej firmave më të mëdha të modës, Philipp Lein

Kompania amerikane e modës kishte bërë pranimin e modeleve të reja të tyre për sfilatën që do ta mbanin në Milano në këtë vikend dhe njëra prej këtyre modeleve të pranuara ishte edhe Dorina Gegiçi.

Dorina, bëri një paraqitje tepër interesante derisa kishte të veshur një veshje të zakonshme gjatë defilimit të saj.

Dorina nga tani e tutje do të jetë pjesë e kësaj kompanie dhe paraqitje të tilla në sfilata në qytetin e Milanos priten edhe në të ardhmen. /GazetaExpress/