Moda e çuditshme e Trejsi Sejdinit, shfaqet me çizme dimri në 36 gradë Celsius - Gazeta Express
string(77) "moda-e-cuditshme-e-trejsi-sejdinit-shfaqet-me-cizme-dimri-ne-36-grade-celsius"

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 21:36

Moda e çuditshme e Trejsi Sejdinit, shfaqet me çizme dimri në 36 gradë Celsius

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 21:36

Miss Trejsi Sejdini është njëra prej bukurosheve shqiptare më aktive në rrjetet social

Por, biondja duket se ka një stil të çuditshme mode.

Lexo Edhe:

Ajo është duke marrë rreze dielli në Mykonos të Greqisë por derisa ka pasur të veshur bikine, ajo është shfaqur me një kapelë dhe çizme të lopçarëve (cowboy) amerikanë.

Temperaturat gjatë ditës së sotme në Mykonos kanë shkuar deri në 36 gradë Celsius, derisa Trejsi është parë e veshur në bikine por me çizme dimri.

Ku i dihet, ndoshta kështu ka ndier freski në këmbët e saj! /GazetaExpress/