Mjeku Pëllumb Pipero zbulon talentin si aktor në ‘’Kosherja’’ - Gazeta Express

Mjeku Pëllumb Pipero zbulon talentin si aktor në ‘’Kosherja’’

Rozë

Gazeta Express

12/04/2021 14:28

Një nga surprizat e këndshme që sjell vazhdimisht ‘’Kosherja’’ ishte edhe pjesëmarrja e doktorit Pëllumb Pipero në spektakël.

Mjeku i njohur shfaqi talentin e tij si një aktor në skenë bashkë me Bes Kallakun dhe Juxhin Plovishtin, në rolin e vajzave të TikTok-ut, shkruan GazetaExpress

Vajzat e TikTok-ut kërkojnë të bëjnë vaksinën kundër koronavirusit por kanë një shqetësim. Se si shkon biseda mes mjekut dhe vajzave të TikTok-ut, zbulojeni në videon e mëposhtme.