Mjeku ortoped nga Turqia do të jetë në Spitalin Amerikan në Kosovë më 15 prill - Gazeta Express
string(78) "mjeku-ortoped-nga-turqia-do-te-jete-ne-spitalin-amerikan-ne-kosove-me-15-prill"

Shneta

Gazeta Express

09/04/2021 16:03

Mjeku ortoped nga Turqia do të jetë në Spitalin Amerikan në Kosovë më 15 prill

Shneta

Gazeta Express

09/04/2021 16:03

Mjeku Ortoped nga Turqia Dr. Kamil Cagri Kose, i specializuar në Kirurgjinë Spinale do të jetë në Spitalin Amerikan në Kosovë në datën 15 Prill 2021.

Disa nga intervenimet që Dr Kose kryen janë skoliozat, kifozat, tumoret spinale, trauma kurrizore(traumatike, patologjike, osteoporotike), Stenozë kurrizore, lëvizjen e vertebrave të shpinës. Hernien diskale (mesit), Herni diskale (cervikale), spondiloartrozën-Çrregullime të degjenerimit të shpinës, infeksione kurrizore dhe infeksionet e kockave. Artritin e shpinës, si edhe shumë nderhyrje te tjera.

Lexo Edhe:

Me mjeket më të mirë, në Spitalin Amerikan në Kosove,suksesi i intervenimit është i garantuar.

Për më shumë informacion, kontaktoni në inbox ose në numrat e telefonit 038 221 661 ose 049 513 513.