Mitrovic e ndëshkon Liverpoolin, Fulhami kalon në epërsi - Gazeta Express
string(55) "mitrovic-e-ndeshkon-liverpoolin-fulhami-kalon-ne-epersi"

Sport

Gazeta Express

06/08/2022 14:09

Mitrovic e ndëshkon Liverpoolin, Fulhami kalon në epërsi

Sport

Gazeta Express

06/08/2022 14:09

Fulhami ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Liverpoolit, në ndeshjen e vlefshme për javën e parë në Premierligë.

Aleksandar Mitrovic shënoi për vendasit në minutën e 33-të, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Fulhami po udhëheq tani me rezultatin 1:0.