Missy, vazhdon të tregojë asetet në Irlandë - Gazeta Express

Gazeta Express

10/07/2020 19:58

Missy, vazhdon të tregojë asetet në Irlandë

Gazeta Express

10/07/2020 19:58

Missy Keating ka treguar asetet e saj me bikine derisa ajo është parë edhe sot në plazhin e Dublinit në Irlandë

Ajo është vajza e ikonës së popit, Ronan Keating e cila synon një karrierë prej modeleje.

Missy edhe sot është parë tepër seksi derisa ka shijuar plazhin e Dublinit me bikine të PrettyLittleThing.

Bukuroshja (19) është dukur në formë fenomenale pavarësisht pandemisë dhe vetizolimit disa mujorë në Irlandë dhe Britani. /GazetaExpress/