Missy si sirenë deti në bikine - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/07/2020 1:20

Missy si sirenë deti në bikine

Rozë

Gazeta Express

08/07/2020 1:20

Vajza e Ronan Keating, Missy (19) ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën te ajo pasi që ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine në një plazh në Dublin

Ajo ka vite që ka filluar karrierën e saj si një modele.

Por, tani ajo ka tërhequr vëmendjen pasi që është parë në bikine të firmës PrettyLittleThing në Dublin të hënën dhe është vlerësuar si një vajzë seksi.

Bukuroshja kokëkuqe ka treguar se ka një trup të tonifikuar mirë dhe ka ruajtur format pas pandemisë. /GazetaExpress/