Missy, ngrit temperatura me fotosesionin e fundit - Gazeta Express

Missy, ngrit temperatura me fotosesionin e fundit

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:40

Vajza e Ronan Keating, Missy (20) ka treguar barkun e saj të sheshtë derisa ka bërë poza plot stil në karrierën e saj si modele

Missi Keating është paralajmëruar si fytyra e re e “George at Asda’s G21”, për koleksionin e verës.

Lexo Edhe:

Në fotosesionin e saj të ri, vazza e yllit të Boyzone, Ronan duket e mahnitshme derisa ka të veshur një fustan rozë dhe duket tepër seksi.

“Jam shumë e lumtur. Nëse do të zgjidhja dika nga gjërat e mija të preferuara nga koleksioni i ri atëherë ky është fustani Fuchsia”, ka thënë ajo në një paraqitje të saj të fundit. /GazetaExpress/