Miss Rose: Po jap shembull për vajzën jashtë! - Gazeta Express
string(43) "miss-rose-po-jap-shembull-per-vajzen-jashte"

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 0:52

Miss Rose: Po jap shembull për vajzën jashtë!

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 0:52

Miss Rose ka dhënë mendimin e saj për situatat e fundit.

Ajo ka thënë se “di ti bëjë shumë mirë këto lojra dhe intriga”.

Lexo Edhe:

Gjithashtu ajo ka thënë se “vajza ime 12 vjeq që është jashtë të më ndjeki dhe të marri shembull nga ajo që unë dua të jap këtu brenda”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.