Misi kosovar e “djeg” Miamin me fotot e fundit - Gazeta Express
string(44) "misi-kosovar-e-djeg-miamin-me-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:13

Misi kosovar e “djeg” Miamin me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:13

Mis Kosova dhe modelja Blerta Veseli vazhdon të jetë në fokus të mediave për format e saj seksi

Një ndër bukuroshet e kolme kosovare, e zgjedhur edhe mis, Blerta Veseli vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke shfaqur asetet e saj seksi.

Lexo Edhe:

Blerta vazhdon të jetojë dhe veprojë në Shtetet e Bashkaura të Amerikës, derisa ka zgjedhur Miamin për të qëndruar këtë verë.

“Duke shijuar ca pije dhe duke kaluar kohë të mirë”, ishin disa nga fotot e saj që ajo i ka postuar në Instagram e ku tregon trupin e saj të tonifikuar. /GazetaExpress/