"Mirë se erdhe në Romën e vogël zotëri Mourinho", Roma e publikon banerin e famshëm në Tiranë - Gazeta Express
string(90) "mire-se-erdhe-ne-romen-e-vogel-zoteri-mourinho-roma-e-publikon-banerin-e-famshem-ne-tirane"

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 19:19

“Mirë se erdhe në Romën e vogël zotëri Mourinho”, Roma e publikon banerin e famshëm në Tiranë

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 19:19

Një baner i vendosur sot në Tiranë mori vëmendjen e shumë tifozëve të futbollit evropian.

Në Tiranë u vendos një baner i madh me fotografinë e Mourinhos, ku shkruhej: Mirë se erdhët në Romën e vogël, zotëri Mourinho.

Lexo Edhe:

E kjo nuk u la pa u parë nga Roma, e cila e publikoi fotografinë në profilin e tyre zyrtar në Twitter, shkruan Gazeta Express.

Në “Air Albania” në Tiranë nesër do të zhvillohet finalja e Conference Leagues mes Romës dhe Feyenoordit. /Gazeta Express/