Miratohet Ligji për Byronë për verifikimin dhe konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme - Gazeta Express
string(89) "miratohet-ligji-per-byrone-per-verifikimin-dhe-konfiskimin-e-pasurise-se-pajustifikueshme"

Lajme

Gazeta Express

09/02/2023 14:34

Miratohet Ligji për Byronë për verifikimin dhe konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme

Lajme

Gazeta Express

09/02/2023 14:34

Në lexim të dytë, sot në Kuvendin e Kosovës është votuar Byroja për verifikimin dhe konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme.

Pro këtij projektligji kanë votuar 66 deputetë, asnjë kundër dhe asnjë abstenim .

Lexo Edhe: