Ministrja e e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje sot në Kosovë, takohet me Osmanin e Kurtin - Gazeta Express
string(95) "ministrja-e-e-katarit-per-zhvillim-social-dhe-familje-sot-ne-kosove-takohet-me-osmanin-e-kurtin"

Ministrja e e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje sot në Kosovë, takohet me Osmanin e Kurtin

Lajme

Gazeta Express

20/05/2024 8:44

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot pret në takim ministren e Katarit për Zhvillim Social dhe Familje, Maryam bint Ali bin Nasser Al Misnad.

Kështu bën të ditur zyra e kryeministrit.

Lexo Edhe:

Takimi do të fillojë nga ora 10:30, dhe mbahet në ndërtesën e qeverisë.

Ndërkaq, mediave iu lejohet të marrin pamje nga oborri i Qeverisë.

Sot presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad.

Takimi, sipas zyrës së presidentes, do të fillojë nga ora 9:00, në Kabinetin e Presidentes.

“Në orën 09:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad”, thuhet në njoftim.