Ministri i Jashtëm bëhet për infuzion, e merr terapinë gjatë takimit me kolegët e tij - Gazeta Express
string(84) "ministri-i-jashtem-behet-per-infuzion-e-merr-terapine-gjate-takimit-me-koleget-e-tij"

Ministri i Jashtëm bëhet për infuzion, e merr terapinë gjatë takimit me kolegët e tij

Ballina

Gazeta Express

09/12/2022 11:47

Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, është parë duke udhëhequr një mbledhje me kabinetin e tij dhe njëkohësisht duke pranuar infuzion, shkruan Gazeta Express.

Fotografia është publikuar nga disa profile në rrjetin social “Facebook” dhe mendohet se është realizuar gjatë javës së kaluar.

Lexo Edhe: