Ministri i Financave viziton pak portin e Durrësit - Gazeta Express
string(50) "ministri-i-financave-viziton-pak-portin-e-durresit"

Ministri i Financave viziton pak portin e Durrësit

Lajme

Gazeta Express

04/10/2022 7:40

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, sot në orën 12 do ta vizitojë portin e Durrësit së bashku me ministren e Financave dhe Ekonomisë së Shqipërisë Delina Ibrahimaj.

Ministrat do të shoqërohen nga drejtorët e Doganës së Kosovës Agron Llugaliu dhe asaj të Shqipërisë Genti Gazheli.

Lexo Edhe:

Në ora 12:30 ministrat do të mbajnë konferencë për medie.