Ministri Bekteshi merr pjesë në Panairin e bizneseve në Saraj


Gazeta Express
25 Janar 2020 12:48

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi sot do të merr pjesë në Panairin e bizneseve në komunën e Sarajit, organizuar nga Fondacioni Albiz.

Përveç Ministrit Bekteshi, gjatë panairit fjalim do të kenë edhe kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, drejtori ekzekutiv i Fondacionit Albiz, Besir Dernjani dhe Kryetari i OEMVP-së Nebi Hoxha./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart