Ministrat e LDK-së ia mësyjnë Istogut - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

06/08/2020 8:55

Ministrat e LDK-së ia mësyjnë Istogut

Lajme

Gazeta Express

06/08/2020 8:55

Komunën e Istogut sot do ta vizitojnë tre ministra të Qeverisë Hoti, të cilët vijnë nga partia e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), parti kjo që udhëheq në këtë komunë.

I pari i kësaj komune, Haki Rugova, do të presë në takim ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi dhe ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa,

Vizita pritet të mbahet në orën 11:00.