Mimoza Kusari e befason djalin live në emision, e thirr në telefon për t’ia uruar ditëlindjen e 17-të - Gazeta Express
string(99) "mimoza-kusari-e-befason-djalin-live-ne-emision-e-thirr-ne-telefon-per-tia-uruar-ditelindjen-e-17-te"

Mimoza Kusari e befason djalin live në emision, e thirr në telefon për t’ia uruar ditëlindjen e 17-të

Rozë

Gazeta Express

02/08/2022 17:36

Politikania, Mimoza Kusari – Lila si e ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë” shpalosi shumëçka, si nga jeta private edhe ajo profesionale.

Gjatë emisionit, çdo mysafirë bëhet pjesë e një loje, ku përmes një telefonate krijohen situata të këndshme.

Lexo Edhe:

Kusari – Lila, me rastin e ditëlindjes së djalit të saj vendosi që ta telefonojë atë dhe t’ia urojë publikisht.

Madje, këtë urim e bëri duke kënduar. “Happy birthday to you, happy birthday dear Adri, happy birthday to you…”, ishte urimi i saj për djalin.

Për më shumë detaje nga intervista ndiqeni linkun në vazhdim.