Milot Rashica vs Klaus Gjasula, derbi i shqiptarëve në Bundesliga - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

08/12/2019 17:22

Milot Rashica vs Klaus Gjasula, derbi i shqiptarëve në Bundesliga

Sport

Gazeta Express

08/12/2019 17:22

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe SC Paderborn

Milot Rashica, si gjithmonë, e nis titullar edhe këtë takim.

Pasi realizoi dy herë javën e kaluar, ai do të tentojë të lë gjurmë edhe kundër SC Paderbornit të mesfushorit shqiptar, Klaus Gjasula.

29-vjeçari është titullar dhe kapiten për Paderbornin, raporton Gazeta Express.

Werder:

Paderborn: