Milot Rashica starton për Norwich Cityn - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

27/11/2021 15:06

Milot Rashica starton për Norwich Cityn

Sport

Gazeta Express

27/11/2021 15:06

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Norëich City dhe Wolverhampton Wanderers.

Nga minuta e parë për Norwichin luan sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica.

Lexo Edhe:

Norwich gjendet e parafundit në renditje me vetëm 8 pikë, sfida kryesore gjatë gjithë sezonit do të jetë mbijetesa, raporton Gazeta Express.